mobiregface


 

 

Pod koniec maja 2017 r. została podpisana umowa dotycząca dofinansowania zadania ministerstwo kulturypn. „Opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę budynku PSM I st. im.  W. Lutosławskiego w Turku o salę koncertową” w ramach programu Infrastruktura szkolnictwa artystycznego ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

Planowany całkowity koszt realizacji projektu wynosi 125 tysięcy złotych.

Opracowanie dokumentacji projektowej budynku szkoły pozwoli na stworzenie koncepcji miejsca, które stanie się swoistym centrum kultury miasta i powiatu tureckiego. Pozwoli na  wprowadzenie rozwiązań technicznych umożliwiających swobodne poruszanie się osobom niepełnosprawnym, co zdecydowanie uatrakcyjni ofertę edukacyjną i artystyczną nie tylko dla dzieci i młodzieży pragnącej kształcić się muzycznie, ale również dla wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w organizowanych przez szkołę  różnego typu koncertach, warsztatach, przeglądach oraz konkursach o zasięgu regionalnym czy nawet makroregionalnym.  

 

 

 office365  bipCopyright © 2014 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Witolda Lutosławskiego . Wszelkie prawa zastrzeżone.

   Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.